Catalogus

Deze site werkt prettiger als u javascript aanzet.

Nuenen

Hoofdkantoor
Collseweg 26, 5674 TR Nuenen
Postbus 16, 5670 AA Nuenen
Tel: +31 (0)40 299 06 00
Fax: +31 (0)40 299 06 99
E-mail: verkoop@ecr-nederland.nl

KvK: NL17014719
BTW nr.: NL0013.42.411.B01
Bank: ABN AMRO
Banknr.: 42.14.67.126
IBAN nr.: NL10ABNA0421467126
Swift nr.: ABNANL2A

Kantoortijden
De kantoortijden zijn van maandag t/m vrijdag van 08:00 tot 17:00 uur.

Storingsdienst
Voor zeer urgente storingen kunnen onze klanten onze storingsdienst bellen op het nummer 06 53 13 30 22.
Onze storingsdienst geldt buiten de normale kantoortijden
van 07:00 tot 22:00 uur. Buiten kantooruren berekenen wij hiervoor een bijdrage in de kosten van EUR 60,- exclusief BTW.

Filiaal Nuenen
Collseweg 26, 5674 TR Nuenen
Tel: +31 (0)40 299 06 00
Fax: +31 (0)40 299 06 99
E-mail: verkoop@ecr-nederland.nl

Contactpersonen verkoop
Jos de Haas: jdehaas@ecr-nederland.nl
Alex van Schijndel: avschijndel@ecr-nederland.nl
Jurgen verbruggen: jverbruggen@ecr-nederland.nl
Ad Bekkers: abekkers@ecr-nederland.nl
Rene Blom: rblom@ecr-nederland.nl
Vincent Schaap: vschaap@ecr-nederland.nl
Chris Kuyten: ckuyten@ecr-nederland.nl

Contactpersonen verkoopsecretariaat
Linda Pors: lpors@ecr-nederland.nl
Mandy van Mook: mvmook@ecr-nederland.nl

kantoortijden
De kantoortijden zijn van maandag t/m vrijdag van 08:00 tot 17:00 uur

Postcode gebied
5000 t/m 5100, 5400 t/m 6499

Route

Grotere kaart weergeven
Verberg boodschap